| Metal Type | 14K Rose Gold, 14K White Gold, 14K Yellow Gold |
|---|---|
| Carat Weight | 0.02 CT (1.8mm), 0.03 CT (1.9mm), 0.03 CT (1.8mm) |
| Design | Gemini, Virgo, Cancer, Taurus, Aquarius, Libra, Capricorn, Pisces, Leo, Aries |
| Metal Karat | 14K |
| Stone Shape | Round |
| Stone Origin | Natural |
| Gemstone | Diamond |
| Ring Size | 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8 |
Constellation Zodiac Ring
Price range: $1,190.00 through $1,620.00
